Biuro spotkań Kancelarii adowkata Mateusza Krzeptowskiego w Słubicach mieści się przy ulicy Wojska Polskiego 12, stanowiącej główną arterię miejską, vis a vis Urzędu Skarbowego. Dni i godziny urzędowania biura spotkań uzależnione są od wcześniejszej konsultacji telefonicznej. Zasadniczo istnieje możliwość umówienia się na spotkanie w każdy dzień tygodnia (również w weekend), w godzinach popołudniowych. Parking przylegający do budynku Urzędu Skarbowego oraz miejsca parkingowe zlokalizowane bezpośrednio przy biurze spotkań pozwolą Państwu na swobodne zaparkowanie samochodu.

Adwokat Mateusz Krzeptowski
ul. Wojska Polskiego 12
69-100 Słubice, Polska
Tel:+48 607 248 676

Najczęściej zadawane pytania

 1. W jaki sposób mogę umówić się na spotkanie z adwokatem w Słubicach?

  Na spotkanie można się umówić poprzez formularz kontaktowy na niniejszej stronie internetowej, profil kancelarii na Facebook’u lub dzwoniąc pod numer kontaktowy widniejący na stronie.

 2. Czy adwokat może zająć się moją sprawą jeśli ja sam przebywam za granicą?

  W przypadku udzielenia pełnomocnictwa do prowadzenia sprawy adwokat może prowadzić sprawę niezależnie od tego gdzie zamieszkuje jego Mocodawca. W zależności od przedmiotu sprawy, konieczna może okazać się jednak obecność reprezentowanej strony na rozprawie, np. w celu złożenia zeznań.

 3. Jakie dokumenty muszę przygotować przed spotkaniem z adwokatem?

  Szczegóły na temat dokumentów niezbędnych do dokonania oceny prawnej danego problemu lub przeprowadzenia sprawy sądowej, udzielane są w trakcie umawiania terminu spotkania.

 4. Czy w przypadku powierzenia mojej sprawy, adwokat będzie brać udział we wszystkich rozprawach?

  Tak. W przypadku powierzenia sprawy adwokat bierze udział we wszystkich rozprawach.

 5. Jaki jest koszt wizyty u adwokata?

  Koszt uzyskania porady uzależniony jest m.in. od przedmiotu sprawy i ustalany jest zawsze indywidualnie.