Siedziba Kancelarii adowkata Mateusza Krzeptowskiego zlokalizowana jest w samym centrum Zielonej Góry, przy ul. Pod Filarami 2/10 (2 piętro), w odległości ok. 50 metrów od ratusza miejskiego, a także w bliskim sąsiedztwie Placu Słowiańskiego, przy którym mieszczą się wszystkie budynki Sądu Rejonowego i Okręgowego. Siedziba Kancelarii czynna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:30 – 18:00. W wyjątkowych sytuacjach możliwe jest również umówienie się na spotkanie poza wyżej wymienionymi dniami i godzinami urzędowania Kancelarii. Z uwagi na wielość miejsc parkingowych w okolicy, nie będziecie mieli Państwo najmniejszego problemu z zaparkowaniem swojego samochodu. Natomiast w razie korzystania z komunikacji miejskiej możecie Państwo wysiąść na przystanku autobusowym w pobliżu Planetarium (dawne kino Wenus) i pokonać krótki dystans do Kancelarii na pieszo (ok. 200 metrów).

Adwokat Mateusz Krzeptowski
ul. Pod Filarami 2/10
65-068 Zielona Góra, Polska
Tel:+48 607 248 676

Najczęściej zadawane pytania

 1. Jak mogę umówić wizytę u prawnika w Zielonej Górze?

  W celu umówienia spotkania z prawnikiem w Zielonej Górze należy zadzwonić pod numer dostępny na stronie internetowej, wypełnić przygotowany formularz kontaktowy lub też napisać wiadomość na profilu kancelarii na Facebook’u.

 2. Jakie dokumenty należy przygotować na spotkanie z adwokatem?

  Informacje na temat dokumentów, które potrzebne będą adwokatowi do prowadzenia sprawy sądowej lub do oceny prawnej wybranego zagadnienia, zostaną przekazane w momencie, gdy klient umawia spotkanie.

 3. Jaki jest koszt wizyty u prawnika?

  Każda porada oraz inna usługa świadczona przez kancelarię wyceniana jest indywidualnie, a zależy między innymi od przedmiotu danej sprawy.

 4. Czy adwokat może zająć się moją sprawą jeśli ja sam przebywam za granicą?

  Adwokat z Zielonej Góry może z powodzeniem prowadzić sprawę niezależnie od miejsca zamieszkania Mocodawcy, o ile zostanie mu udzielone pełnomocnictwo w tym zakresie. W przypadku wybranych spraw, obecność reprezentowanej strony na rozprawie może być wymagana, zwłaszcza jeśli konieczne jest złożenie zeznań.

 5. Czy w przypadku powierzenia mojej sprawy, prawnik będzie brać udział we wszystkich rozprawach?

  Tak. Prawnik uczestniczy we wszystkich rozprawach dotyczących powierzonej mu sprawy.